Elica - Hengeres szűkítő ø150 - ø120 mm

Részletes leírás

Elica 1052M Hengeres szűkítő - ø150 - ø120 mm

 

Az Elica (1052M) Hengeres szűkítő egy praktikus és kompakt csatlakozóelem, amelyet az Elica páraelszívókhoz terveztek. Ez a szűkítő lehetővé teszi egy Ø 150 mm-es kimenet és egy Ø 120 mm-es bemenet egyszerű és biztonságos összekapcsolását, így ideális megoldást kínál a duct-out (kivezetéses) üzemmódban működő páraelszívók telepítéséhez.

 

Előnyök:

Az Elica 1052M hengeres szűkítő rendkívül egyszerűvé teszi a különböző átmérőjű csövek összekapcsolását. Kis mérete és kiváló kezelhetősége biztosítja a könnyű telepítést, használatot és manőverezést. Az Elica által kifejlesztett csövezési rendszerek részeként ez a szűkítő hozzájárul a páraelszívók telepítésével járó technikai és esztétikai problémák megoldásához. Könnyű súlya és a mellékelt csatlakozók lehetővé teszik, hogy bármely Elica páraelszívóval kompatibilis legyen, így rugalmas és hatékony megoldást kínál.

 

Mire ajánljuk?

Ez a szűkítő ideális választás azok számára, akik Ø 150 mm-es kimenettel rendelkező páraelszívójukat Ø 120 mm-es csövezési rendszerhez szeretnék csatlakoztatni. Legyen szó új telepítésről vagy meglévő rendszer átalakításáról, az Elica 1052M szűkítő praktikus és esztétikus átmenetet biztosít a különböző átmérők között.

 

Válassza az Elica Ø150 - Ø120 mm szűkítőt, és tegye egyszerűbbé páraelszívója telepítését egy megbízható és könnyen használható megoldással!

3 990 Ft
Saját raktárunkban
Telephelyünkön azonnal átvehető termék H-P: 8-16-ig (munkanapokon). A raktárunkban elérhető termékek házhozszállítását általában 1-2 munkanapon belül tudjuk biztosítani.
Összehasonlítom más termékekkel
Tulajdonságok
1052M
8020283053311
Szűkítők
Standard
150/120 mm
1 db
Fehér
A gyártók fenntartják a jogot a weboldalon szereplő termékek műszaki adatainak előzetes bejelentés nélküli megváltoztatására.