Tisztelt Látogatók!

Ezen az oldalon találják aktuális állásajánlatainkat.

Légtechnikai mérnök, tervező, projektmenedzser

Feladatok
•    Árajánlatok készítése
•    Projektekben való aktív részvétel, azok nyomon követése
•    Légtechnikai üzletág koordinálása (Telepítési munkák, B2B kapcsolatok, B2C megrendelések)
•    Tervezés: háztartási jelleggel (központi és decentralizált hővisszanyerős készülékek),
      valamint ÉTTERMI JELLEGGEL konyhai szellőztetés

Elvárások
•    mimimum szakirányú középiskolai – technikusi végzettség,

      vagy legalább 10év szakirányú munkatapasztalat a légtehnikai területen
•    ipari és háztartási ventilátorok, légkezelők, hővisszanyerős-szellőztető rendszerek ismerete
•    önálló, felelősségteljes munkavégzés
•    „B” kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent
•    Működő kapcsolatrendszer a magyar légtechnikai, épületgépészeti piacon
•    Angol nyelvtudás

Amit kínálunk
•    versenyképes bérezés,
•    teljesítmény ill. forgalom utáni jutalék,
•    cafeteria,
•    fejlődési lehetőség,
•    jó munkahelyi légkör,
•    céges autó